Chalupa U Potoka

Hledáte místo, kde strávit své volné dny, koukněte na naši Chalupu U Potoka ve Sloupu v Čechách. Sloup v Čechách najdete na úpatí Lužických hor v okrese Česká Lípa. Díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům, skalním útvarům, zajímavým památkám, v létě možností krásného koupání, v zimě v okolí lyžování a mnoho běžeckých tratí, cyklostezkám, turistice, houbaření a hlavně malebnému okolí je vyhledávaným letoviskem po celý rok. Krajinou kolem Sloupu vede řada vyhlídkových okruhů, jde o turistický ráj. Náš kraj oplývá bohatou historií a je typický a známý i ve světě výrobou skla a sklářskými technikami.

Přijeďte a bydlete u nás v chalupě, na výběr máte 3 apartmány, nebo celou chalupu. Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a po krásném dni u vody, na kole, na výletě pak v klidu usínat při šumění potoka, těšíme se na Vás

Ubytování

Nabízíme ubytování ve třech apartmánech:Cena apartmánu: 400 Kč/osoba/nocCena apartmánu: 440 Kč/osoba/nocCena apartmánu: 480 Kč/osoba/noc


Dítě do 2 let: 100 Kč
Přistýlka: 300 Kč/noc a je určena pouze dětem do 10 let
Pes za noc: 50 Kč

Celá chalupa v sezóně (max 14 lůžek), není k dispozici společenská místnost. K dispozici zahrada s posezením pod pergolou a s možností grilování a ohništěm na opékaní buřtů.

1 noc 1 noc 6.000Kč
2 noci i víkend 5.500Kč za noc
3 a více nocí: 5.000Kč za noc

Celá chalupa včetně společenské místnosti,mimo hlavní sezónu, max 12 lůžek:

1 noc 5.500Kč
2 noci i víkend 4.500Kč za noc
3 a více nocí: 4.000Kč za noc

Zimní sezóna:

Cena u všech apartmánů 300Kč osoba za noc
celá chalupa 3.500Kč za 1 noc
2 noci a více (víkend) 3.000Kč za noc

Jarní prázdniny 15.000Kč na týden za celou chalupu (max 12 lůžek + 3 přistýlky), nebo možné i kratší termíny za 2.500Kč za noc.

Při ubytování na 1 noc je cena navýšena za osobu o 100Kč a při ubytování 1 osobou v apartmánu cena navýšena o 50%. Nebo i dle dohody.

Od června do srpna bude k dispozici 4.Apartmán 1+kk v přízemí, je to menší pokoj s vybaveným kuchyňským koutem dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, menší troubou a koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu bude jídelní stůl se židlemi, 2 postele, pohovka, televize a police. V apartmánu budou 2 lůžka. Cena za apartmán 400Kč osoba za noc.

V případě pronájmu celé chalupy se společenskou místností, bez ohledu na to, kolik lidí bude nocovat - max. však 12 osob, nebo dle dohody 15osob, k dispozici je společenská místnost (mimo červenec a srpen) s vybavením a zahrada s posezením pod pergolou a s možností grilování.

U nás se mohou ubytovat i přátelé, rodina, kteří bydlí odděleně a přesto mohou trávit společnou dovolenou a užívat společně společenskou místnost (mimo červenec a srpen).

Dovolenou můžete u nás trávit společně se svými zvířecími miláčky.

Záloha

50% z ceny, pro platnost rezervace je nutné ji uhradit do 7 dnů od provedení rezervace. Záloha je vratná v plné výši do 30ti dnů před nástupem pobytu. Do 15 dní před zahájením pobytu je vratná část 15% zálohy. Při pozdějším zrušení rezervace, záloha propadá.

Zbylých 50% se doplácí týden před příjezdem, vše na účet. Platba v hotovosti není možná!

Kauce na případné škody způsobené hosty při pobytu je 2.000 Kč. Kauce se platí při příjezdu a je vratná při odjezdu hostů při předání objektu majiteli.

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na 1 a více nocí, v závislosti na obsazenosti.

Lůžkoviny zajištěny, sebou ručníky, utěrky a přezůvky.

Úschova kol zajištěna.

U chalupy je k dispozici oplocená zahrada s příjemným zastřešeným posezením.

Doprava, parkování

Doprava autem až k domu, parkování u domu, zastávka autobusu 150m, výborné dopravní spojení směr Česká Lípa a Nový Bor, vlakové nádraží v Novém Boru - 4 km.

Stravování

Dobře zásobovaný obchod s potravinami, otevřený každý den včetně víkendu. ( 5min o chalupy)

V obci několik restaurací, pošta.

Přehled vybavení v ceně

Pozor chalupa leží v klidné části obce, mezi trvale obydlenými domy, proto se zde musí doržovat noční klid!!!

Fotografie z okolí


Rychlý dotaz

Váš dotaz

Váš telefon
Váš e-mail

Spolupracujeme